Меню
Герої не вмирають
Банери

З початком 2016-2017 навчального року фахівці Здолбунівського районного центру зайнятості розпочали профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю у загальноосвітніх навчальних закладах. Перші профорієнтаційні зустрічі відбулися у Здолбунівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 з учнями 9-х класів.

Невдовзі ви отримаєте перший документ про освіту. Для когось цей документ стане квитком у самостійне життя. Середні навчальні заклади, училища, робота – такі маршрути чекають тих, хто вже зробив свій вибір. Для решти буде ще 2 роки, щоб подумати, а вибрати є з чого – у світі більше як 55 тисяч професій! Сьогодні ми будемо говорити про те, як правильно зробити цей вибір, – розпочинала свій урок начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус. Під час уроку присутні пригадали розподіл професій на 5 типів в залежності від предмета праці.

%d1%862

Професій в світі десятки тисяч, але це не означає, що потрібно перебрати всі, щоб знайти одну-єдину, треба якось обмежити коло професій, з яких доведеться вибирати. Ці межі окреслені формулою «хочу-можу-треба», – наголосила Надія Степанівна.

Знайти себе – значить зрозуміти своє покликання, призначення, визначити свої інтереси, схильності. Пошук себе – це тривалий процес. І він може тривати все життя. Проте в якийсь момент доводиться робити вибір, і задумуватись над цим потрібно уже зараз.