Меню
Герої не вмирають
Банери

Відбулася робоча зустріч фахівців Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості та ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного  транспорту» з питань організації спільної профорієнтаційної роботи з учнями.

Одне з основних завдань фахівців філії у профорієнтаційній роботі з учнями – випускниками професійно-технічних навчальних закладів – підготовка до вступу у самостійне трудове життя. Бути впевненим шукачем роботи після закінчення навчального закладу допоможуть учням профорієнтаційні уроки з основ техніки пошуку роботи.  Під час заходів учнів ознайомлюють з послугами служби зайнятості, з актуальними вакансіями на ринку праці району та регіону, про можливості перепідготовки та підвищення кваліфікації у навчальній мережі служби зайнятості. А інформаційно-довідкові матеріали допоможуть ознайомитися з підприємствами, організаціями району, їх видом економічної діяльності, основним професійним складом працівників на ПОУ з метою здійснення самостійного пошуку роботи за певною професією.

При зустрічі завідувач сектору активної підтримки безробітних Здолбунівської філії Рівненського обласного центру зайнятості Білоус Надія Степанівна та заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного  транспорту» Трало Олена Віталіївна спланували графік проведення профорієнтаційної роботи з учнями випускних груп училища на ІІ півріччя 2017-2018 навчального року. У переліку запланованих заходів зазначені уроки, семінари, екскурсії, виховні години, день відкритих дверей навчального закладу, день відкритих дверей філії.

– Сподіваємось, що ці заходи допоможуть учням після закінчення навчального закладу та отримання свідоцтва про присвоєння робітничої професії, знайти швидко ту роботу, про яку вони мріють, – зазначила Олена Віталіївна.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

БанериКвітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930