Меню
Герої не вмирають
Банери

У приміщенні Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості відбулася профорієнтаційна зустріч «Залізниця, залізничні професії та залізничні навчальні заклади» для учнів 9-го класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 спільно з представниками виробничих підрозділів регіональної філії «Львівська залізниця» та державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

Про значення одного із найефективнішого виду транспорту для перевезення населення та вантажів – залізничного, підкреслив відеофільм «Львівська залізниця», який продемонстрували учням гості заходу, помічник начальника з кадрових питань ВП “Моторвагонне депо Здолбунів” Тетяна Кухарчук,  помічник начальника з кадрових питань ВП “Локомотивне депо Здолбунів” Галина Бартошук та помічник начальника з кадрових питань ВП “Ремонтне вагонне депо Здолбунів” Галина Кащук. Вони розповіли присутнім про специфіку роботи підрозділів, професійний склад працівників та роздали інформаційні буклети «Запрошуємо на навчання в залізничні навчальні заклади».

Продовжив ознайомлювати з залізничними професіями відеофільм про місцевий Державний навчальний заклад «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», який продемонструвала учням викладач училища Наталія Поліщук. Також Наталія Андріївна ознайомила присутніх з історією навчального закладу, його технічну та матеріальну бази, перелік професій та вимоги до вступу, умови проживання та дозвілля учнів, продемонструвала фотоальбоми про навчальний заклад, які діти із задоволенням переглянули.

Під час заходу використовувалися відео та друковані інформаційні матеріали, розроблені регіональною філією «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930