Меню
Герої не вмирають
Банери

Здолбунівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості на прохання районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела профорієнтаційний захід для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу району.

Захід відбувався у відкритому просторі «Зелений газон» у приміщенні Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва. Для категорії учасників молодшого та середнього шкільного віку презентували пізнавальну розповідь «Подорож у світ професій міста». З неї діти ознайомилися з професіями різних галузей, а з фото дізналися про знаряддя праці та робочі місця представників багатьох професій, з їх назвами та значенням для суспільства.

По завершенню розповіді дітей очікувало багато цікавих завдань та конкурсів профорієнтаційного напрямку на закріплення знань про назви професій. Завдяки спільному виконанню завдань діти ближче познайомилися, навчилися працювати у команді, підтримувати один одного та вболівати. У результаті перемогла дружба.

Дітям захід дуже сподобався, а опитування підтвердили, що вони прагнуть збиратися на схожі заходи знову. У заході взяли участь завідувач сектором активної підтримки безробітних Здолбунівської філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Степанівна Білоус, фахівці із соціальної роботи Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Валентинівна Орещенко, Ольга Михайлівна Кухарчук.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728