Меню
Герої не вмирають
Банери

На прохання молодіжної громадської організації YMCA Здолбунова, фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості провели  профорієнтаційний онлайн – захід «На порозі професійного вибору» для учасників молодіжного клубу YMCA Здолбунова за допомогою платформи «ZOOM».

Співпраця служби зайнятості та молодіжною громадською організацююєю Християнська спілка молоді (УМСА) Здолбунова триває давно. І нам приємно, що профорієнтаційні заходи, які фахівці районної філії проводять для дітей та молоді різного віку, є актуальними, цікавими, корисними та пізнавальними.

Під час вебінару начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус ознайомила учасників з факторами, що обумовлюють вибір професії, основною формулою вибору професії, аспектами вибору навчального закладу, звернула увагу на психологічні особливості та якості особистості. Детально розповіла про платформу для он-лайн профорієнтаційного консультування “Моя професія:консультаційна мережа”, про запропоновані методики та їх кінцевий результат оцінки шкал схильностей, структури інтелекту, стабільних та ситуативних психологічних особливостей особистості.

На завершення зустрічі молоді побажали веселого настрою та міцного здоров’я.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930