Меню
Герої не вмирають
Банери

На замовлення керівництва навчальних закладів 23 березня були проведені профорієнтаційні заходи «Акція Випускник» для учнів старших класів у Копитківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня та в Новосілківському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад».

На початку занять, провівши опитування старшокласників про ситуацію щодо вибору професії, виявилося, що майже всі учнів визначилися зі своїм вибором. Але профорієнтаційні зустрічі із старшокласниками – це не тільки навчання правильного вибору майбутньої професії, а й робота над вибором навчального закладу. Начальник відділу активної підтримки безробітних Здолбунівського районного центру зайнятості Надія Білоус, використовуючи довідник навчальної мережі Рівненщини, проінформувала учнів про навчальні заклади. Рекомендувала використовувати інтернет-сайти навчальних закладів з метою отримання інформації про правила прийому, матеріально-технічні бази, бази практики, окреслила можливості дозвілля студентів, умов проживання та харчування. Також радила відвідувати Дні відкритих дверей навчальних закладів, які, в основному, проводяться весною з метою наочного ознайомлення з можливостями навчальних закладів.

До Акції «Випускник» приєднався головний спеціаліст Здолбунівського бюро правової допомоги Богдан Миколайович Лісовець. Так як учні є жителями віддалених сіл, усіх незабаром очікує студентське життя з тимчасовим місцем проживання у гуртожитках або у приватному секторі великих міста. Нагадати їм про види прав та відповідальності людини різного віку перед законом, застерегти від потрапляння у негативні ситуації і було завданням для юриста-практика Богдана Миколайовича. Діти уважно слухали юридичну консультацію, яка була підкріплена завданнями на вміння розрізняти проступки підлітків залежно від ступеня тяжкості та видів відповідальності. Діти також активно приймали участь у обговоренні і інших юридичних питань.

Педагогічні працівники дякували за приїзд фахівців центру зайнятості та бюро правової допомоги у наданні учням корисної та необхідної інформації.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери