Меню
Герої не вмирають
Банери

З метою проведення виїзного профорієнтаційного заходу для учнів 11-х класів фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості відвідали найбільшу сільську школу району – Здовбицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Останній рік навчання у школі – найвідповідальніший. Потрібно остаточно визначитися з майбутнім фахом, навчальним закладом, зосередитися на отриманні знань з навчальних предметів, готуватися до здачі ЗНО, бути фізично та психологічно готовим до вступу у самостійне доросле життя.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус спілкувалася з учнями про важливі складові основної формули вибору професії «Хочу. Можу. Треба» та про важливість питання вибору навчального закладу.

Для учнів була надана інформація про психологічні особливості, які відіграють важливу роль у житті людини, темперамент, характер, і звісно емоції, які є невід’ємною частиною усіх процесів життєдіяльності. Були надані рекомендації для контролю емоцій у тих чи інших випадках, та проведені відповідні вправи. А на закріплення матеріалу присутні переглядали цікаві та корисні відеоролики.

Надія Степанівна також ознайомила молодь із діагностичною платформою «Моя професія: консультаційна мережа», інновацією у профорієнтації «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю», та роздала інформаційні буклети.

Анонси подій
Банери

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031