Меню
Герої не вмирають
Банери

В одне із найвіддаленіших сіл Здолбунівського району завітали фахівці центру зайнятості для проведення профорієнтаційних заходів для учнівської молоді Маломощаницької загальноосвітньою школи І-ІІ ступеня.

У школі невелика кількість учнів, тому свою роботу начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус організувала так, щоб діти різної вікової категорії отримали саме ту інформацію, яка є для них цікавою, корисною та необхідною.

Під час заходу учні були ознайомлені з історією виникнення професій, причинами збільшення професій, класифікацією професій за типами. Із задоволенням учні пройшли тестування за допомогою диференційно-діагностичного опитувальник інтересів за Є.Клімовим.

Для роз’яснення результатів Надія Степанівна використала інформаційний стенд «Світ професій – для Вас», а пізнавальні завдання підвищили знання застосувань професій у житті людини.

Обов’язковим було обговорення основної формули вибору професії «Хочу. Можу. Треба». Для учнів випускного 9-го класу була надана інформація про поширені помилки у виборі професії та проведено інформування щодо навчальних закладів Рівненщини.

Без уваги не залишилися і учні початкових класів. На перерві у шкільному скверику вони із захопленням відгадували велику кількість загадок про професії, обговорювали поширені професії, змагалися у знаннях щодо застосування знань, отриманих у школі, для майбутньої трудової діяльності.

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031