Меню
Герої не вмирають
Банери

Повертаючись з війни у мирне життя, військовослужбовці нерідко стикаються з різноманітними проблемами. Багатьом доводиться звертатися до лікарів, дехто шукає психолога, потребує допомоги до друзів та відповідних інстанцій. Але однією з найважчих проблем соціалізації атовців, які повернулися додому, є проблема працевлаштування.

Дійсно, найкращим і найефективнішим способом адаптації для наших захисників є робота. Однак, не завжди бійці АТО можуть швидко знайти місце зайнятості, яке б припало до душі. Чи готові самі демобілізовані до того, що їм потрібно буде докласти зусиль, аби отримати роботу? Далеко не всі. Але щоб отримати хорошу роботу, гідний оклад, потрібно вчитися, розвиватися.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці бажаючі мають можливість отримати професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за допомогою Державної служби зайнятості на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти. Протягом 2017 року 88 осіб, демобілізованих із лав армії, проходили навчання за різноманітними професіями.

Вдалим прикладом 2017 року можна вважати працевлаштування Тараса Щав’юка, жителя села Буща. У центр зайнятості Тарас звернувся, маючи професію «слюсар з ремонту автомобілів». Працевлаштування за наявною професією було проблематичним у зв’язку із відсутністю відповідних вакансій, тому спеціалістом Іриною Луценко було запропоновано пройти навчання за професією «електрогазозварник», яка більш актуальна на ринку праці. Тарас Володимирович погодився, і з нетерпінням чекав початку навчання. Практику проходив на одному з підприємств міста Рівного – ТзОВ ”Р.В.МЕТАЛ СЕРВІС”, де зарекомендував себе як працьовитий, відповідальний та добросовісний працівник. По закінченню навчання Тарас Щав’юк був працевлаштований на це підприємство.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031