Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці Здолбунівського районного центру зайнятості активно працюють в питанні інформування населення щодо можливостей проходження професійного навчання за допомогою служби зайнятості, а особливо з демобілізованими учасниками антитерористичної операції.

Не буде дивиною те, що велика кількість осіб – учасників АТО, які звертаються за допомогою у працевлаштуванні до центру зайнятості, не мають професійно-технічної освіти або, маючи професію, працювали на роботах з низькою кваліфікацією.

Під час індивідуальних співбесід особистий консультант спільно з безробітним аналізують можливість працевлаштування на наявні вакансії та часто стикаються із проблемою відсутності у безробітного або професії або навиків роботи.

У таких випадках в нагоді стає інформація про можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, у тому чисті шляхом стажування через службу зайнятості. Після отриманої інформації про перелік професій, які можна здобути на курсах, у тому числі на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, про умови та терміни навчання, безробітні визначаються із вибором і способом навчання, та приймають рішення.

Так, протягом останніх трьох місяців було залучено до професійного навчання 68 зареєстрованих безробітних – учасників АТО: шляхом підготовки та перепідготовки – 47 чол., підвищення кваліфікації – 21 чол., у тому числі шляхом стажування – 12 чол. Демобілізовані учасники АТО  навчаються на актуальні професії різних галузей економіки: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорій «А1» та «А2», верстатник широкого профілю, електромонтер з обслуговування та ремонту електроустаткування, адміністратор, лицювальник-плиточник, електрогазозварник та столяр будівельний. В основному, слухачі проходить навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та в Олександрійському навчальному відділенні, безробітні задоволені умовами навчання, викладачами та наявною матеріальною базою.

Для учасників АТО начальний процес дає можливість швидше адаптуватися до реалій сьогодення, відчувати свою потребу для нового колективу (групи), бути відповідальними та пунктуальними, у них з’являється стимул до отримання нової професії, яка є актуальною на ринку праці, що приведе до швидшого працевлаштування та отримання гідної заробітної плати.

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30