Меню
Герої не вмирають
Банери

Протягом 10, 11 та 13 липня в приміщенні Здолбунівської райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Кондрачука відбулися наради із сільськими головами Здолбунівщини.

В нарадах взяли участь начальники відділів та управлінь Здолбунівської райдержадміністрації, депутати обласної ради Володимир Ковальчук та Владислав Сухляк, депутати районної ради.

Основним завданням нарад було підведення підсумків виконання Програми економічного та соціального розвитку в кожній сільській громаді за півроку та перспективи її виконання  у другому півріччі 2017 року. Також обговорювали питання виконання місцевих бюджетів, виконання повноважень у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту.

Звісно, не обійшлося й без обговорення децентралізації, яка вже давно на часі, а також нагальних чи не для кожного села проблем – паспортизації та місць розташування сміттєзвалищ, розроблення Генеральних планів.

В подальшому головою Здолбунівської райдержадміністрації Сергієм Кондрачуком ініційоване проведення засідання районної робочої групи по децентралізації, на якому планується обговорити внесення змін до перспективного плану району.