Меню
Герої не вмирають
Банери

З метою упередження негативних наслідків вивільнення працівників, 19 листопада в приміщенні Здолбунівської райдержадміністрації фахівцями Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості було організовано та проведено захід щодо інформування вивільнюваних працівників про їх права та державні гарантії.

Уже декілька років впроваджується реформа децентралізації. Наразі триває етап оптимізації структури райдержадміністрацій. Саме прийняття рішень, пов’язаних зі зміною організаційної структури та зменшенням чисельності працівників райдержадміністрацій, є об’єктивною вимогою сьогодення.

Заступник директора Оксана Шнайдер розповіла учасникам заходу про послуги, які надає служба зайнятості, можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, ознайомила із новітніми підходами служби зайнятості у роботі із незайнятим населенням та презентувала електронні сервіси ДСЗ.

– Завдання нашої служби – забезпечити кар’єрний супровід кожному співробітникові, який підпадає під скорочення, – наголосила Оксана Федорівна. – Кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення.

Присутнім були надані матеріали щодо переліку професій, за якими здійснюється навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти; ознайомлено з переліком актуальних вакансій місцевого ринку праці, роздані для заповнення профільні анкети кандидатів.

На зустрічі провідний юрисконсульт Валентина Федорук надала консультацію щодо процедури скорочення штату працівників, змісту прав та державних гарантій працівників до початку їх фактичного звільнення. Зокрема, звернула увагу на те, що при відсутності роботи за відповідною професією чи спеціальністю, а також у разі відмови працівника від переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві працівник, за своїм бажанням, звертається за допомогою до служби зайнятості або працевлаштовується самостійно. Ознайомила з правами безробітних, видами матеріального забезпечення та умовами їх отримання, порядком надання послуг.

Заключним етапом упереджувальної консультації було обговорення питання про те, які фахівці є найбільш затребувані на ринку праці, адже попереду пошук “нової” роботи, потрібно підлаштуватися під потреби роботодавців, можливо і перекваліфікуватися, та тримати руку на пульсі подій.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930