Меню
Герої не вмирають
Банери

При Здолбунівській районній державній адміністрації створена та функціонує громадська рада, яка є постійно діючим колегіальним виборним консультативно – дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадської у формуванні та реалізації державної політики.

До складу громадської ради входять представники громадських організацій району.

З метою обговорення найбільш актуальних питань та прийняття відповідних рішень, а також надання райдержадміністрації пропозицій та рекомендацій щодо реалізації державної політики в районі, 15 травня було проведено засідання громадської ради при райдержадміністрації.

На засіданні було розглянуто та обговорено ряд питань, зокрема: проведення в Здолбунівському районі Свята Героїв; про соціальний захист учасників АТО (вирішення питань своєчасного надання пільг та допомог, вирішення земельних питань, а також надання статусу учасник бойових дій та інше).

Під час обговорення питання відзначення в Здолбунівському районі Свята Героїв, було заслухано інформацію начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Елеонори Стеценко, яка розповіла присутнім про основні заходи, які будуть проведені у районі, також проінформувала і про значення самого Свята.

Члени громадської ради рекомендували райдержадміністрації з метою організації проведення даних заходів, вирішити питання, належного упорядкування пам’ятників та пам’ятних знаків борцям за волю України, які знаходяться на території нашого району, а також більш широкого залучення учнівської молоді  до заходів щодо відзначення даного свята.

Обговоривши також питання соціального захисту учасників АТО, члени громадської ради  вирішили, більш детально вивчити питання своєчасного надання пільг та допомог, вирішення земельних питань, а також надання статусу учасник бойових дій та надати пропозиції щодо вирішення даних проблем у районі.

 

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930