Меню
Герої не вмирають
Банери

29 вересня об 11 год. у кімнаті депутата Здолбунівської районної ради було проведено засідання круглого столу для прийомних батьків та батьків – вихователів з нагоди Дня усиновлення, який відзначається щороку 30 вересня.

Під час засідання виконувач обов’язків голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Гридін привітав батьків з наступаючим святом, а також вручив Почесну грамоту райдержадміністрації  головному спеціалісту сектору опіки та піклування служби у справах дітей Здолбунівської райдержадміністрації Оксані Овдійчук.

Перед присутніми з доповіддю «Про забезпечення пожежної безпеки у побуті» виступив Валерій Дрозюк, головний інспектор Здолбунівського районного сектору ГУДСНС України в Рівненській області.

Голова Здолбунівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова  провела для учасників  заходу тренінг щодо надання першої медичної допомоги з практичним заняттям: батьки-вихователі вчилися робити на манекенах непрямий масаж серця для дорослих та немовлят.

Участь у семінарі взяли: Тетяна Павлова, директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Марія Гуляр, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, Оксана Овдійчук, головний спеціаліст сектору опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації, Оксана Орещенко та Ольга Кухарчук, фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 7 прийомних батьків і батьків-вихователів району.

На думку батьків, яку вони висловили у анкетах, такі заходи є потрібними і корисними.

Захід підготовлено та проведено службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.