Меню
Герої не вмирають
Банери

Протягом трьох днів 10, 11, 13 липня 2017 року в робочому кабінеті голови Здолбунівської райдержадміністрації, згідно графіка проводяться наради з селищним та сільськими головами Здолбунівського району.

На даних нарадах обговорюється  ряд важливих питання, зокрема:  виконання місцевих бюджетів за перше півріччя 2017 року;  виконання Програми економічного та соціального розвитку селища та села за перше півріччя 2017 року та плани щодо її виконання у другому півріччі 2017 року; виконання повноважень у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту; проведення політики децентралізації. Плани щодо об’єднання територіальних громад; вирішення питань місць розташування сміттєзвалищ та їх паспортизація. Розроблення містобудівної документації (Генеральних планів).

У нараді також приймають участь депутати Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук та Владислав Сухляк, керівники окремих структурних  підрозділів райдержадміністрації, головний лікар комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» Олег Сумко, окремі депутати місцевих рад.

10 липня у нараді взяли участь представники 7 сільських рад: Півченської, Дерманської Другої, Спасівської, Бущанської, Старомощаницької, Уїздецької та Будеразької.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери