Меню
Герої не вмирають
Банери

За даними Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України щодо стану прийняття та фінансування місцевих програм відшкодування відсотків/суми кредитів залученими фізичними особами, ОСББ, ЖБК на впровадження енергоефективних заходів http://saee.gov.ua/uk/news/1073 Здолбунівський район є одним з лідерів впровадження даної програми не лише в Рівненській області, а й в Україні.

Договір про співробітництво з ПАТ «Державний ощадний банк України» було укладено райдержадміністрацією 14.12.2015. На відшкодування відсотків за кредитами на впровадження енергозберігаючих заходів, в районному бюджеті передбачено кошти в сумі 25,0 тис.грн. На сьогоднішній день учасникам програми вже компенсовано 2,0 тис.грн.

Нагадуємо мешканцям району, що відповідно до районної  програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів, на 2015 – 2018 роки, позичальник може отримувати компенсацію відсоткової ставки у розмірі 5 відсотків річних за кредитами виданими на впровадження енергозберігаючих заходів, зокрема на купівлю котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу та електроенергії) та енергозберігаючого обладнання і матеріалів.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери