Меню
Герої не вмирають
Банери

Черговий виїзд «мобільного соціального офісу» в сільську місцевість відбувся на Здолбунівщині.

Надання послуг сільському населенню за місцем проживання здійснюється вже кілька років поспіль щомісячно згідно графіку соціальними службами району.

Цього разу «мобільний соціальний офіс» відвідав мешканців Дерманської Першої та Дерманської Другої сільських рад.

Головне завдання роботи мобільного офісу – наблизити представників влади, органів місцевого самоврядування та державних установ до людей, сприяння у вирішенні конкретних проблем населення. Мета мобільного соціального офісу – задовольнити проблеми максимально можливої кількості мешканців та спростити доступ до правосуддя малозабезпечених, осіб з інвалідністю та інших вразливих верств громадян.

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з порядком реєстрації громадян, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні до державної служби зайнятості, з можливістю здобуття професій шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації на курсах служби зайнятості, у тому числі на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти, про актуальні вакансії на ринку праці району та за його межами.

Начальник управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Микола Бортник надав присутнім консультації щодо оформлення різних видів допомог та житлової субсидії та відповів на численні запитання.

Заступник начальника управління пенсійного фонду України в Рівненській області Світлана Жовтанюк довела до відома учасників заходу про зміни у законодавстві щодо пенсійного забезпечення, про умови виходу на пенсію на загальних та пільгових підставах, та відповіла на запитання присутніх.

«Як показала практика, функціонування «мобільного соціального офісу», як пересувного інформаційно-консультативного пункту – це реальна допомога для людей отримати необхідні роз’яснення та консультації з актуальних для них питань.  Адже завдяки спеціалістам, які виїжджають у найвіддаленіші райони міста, громадяни можуть отримати консультації з різних нагальних питань», – зазначив начальник Управління соціального захисту населення Микола Бортник.

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031