Меню
Герої не вмирають
Банери

Наприкінці 2016 року голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук провів огляд об’єктів будівництва та реконструкції, фінансування яких здійснювалося у другому півріччі 2016 року.

Так станом на 30.12.2016 у навчальному закладі Здолбунівська загальноосвітня школа I-III ст. №6 встановлено 150 нових пластикових вікон з підвіконниками та водовідливами, що позитивно вплине на температурний режим у найбільшому навчальному закладі району. Фінансування проекту здійснювалось з Державного бюджету у розмірі понад 1 млн.грн. – субвенція на розвиток територій. Це стало можливим завдяки сприянню депутата Рівненської обласної ради Володимира Ковальчука. За кошти районного бюджету було відремонтовано спортивну залу.

В Здолбунівській гімназії зі сторони двору повністю завершені роботи з реконструкції фасаду, замінено близько 40 вікон, встановлено двері. Загальна вартість робіт склала 900 тис.грн. (600 тис.грн – обласний бюджет, 300 тис.грн. – районний бюджет). Наступного року, до сторіччя школи, заплановані завершальні роботи щодо облаштування фасаду зі сторони вулиці. Окрім цього, в гімназії переобладнали шкільні майстерні під навчальні класи.

Понад мільйон гривень з районного бюджету було спрямовано на реконструкцію нового приміщення Районного територіального центру обслуговування громадян похилого віку та інвалідів в м. Здолбунів. Були виконані покрівельні, зовнішні та внутрішні роботи.

Також виконані роботи щодо встановлення вікон, ремонту стелі, стін та підлоги спортивного залу Здолбунівської загальноосвітньої школи I-III ст. №1. З Нового 2017 року діти матимуть можливість відвідувати уроки фізичної культури в оновленому спортивному залі.

В спортивному залі Здолбунівської загальноосвітньої школи I-III ст. № 5 нажаль роботи ще не завершені з вини підрядників: частину коштів було повернуто до бюджету району. Наприкінці року були виконані ремонтні роботи стелі, стін, залита стяжка на підлозі. Завершити ремонт підлоги планується вже у 2017 році.

Оновлений фасад пологового відділення центральної районної лікарні. Використано 600 тис.грн. (500 тис.грн. – обласний бюджет, 100 тис. грн.– районний бюджет).

У 2016 році було проведено тендер, розроблена необхідна проектно-кошторисна документація та розпочато будівництво спортивного комплексу в м.Здолбунів. Освоєно 1 млн. 650 тис.грн., з яких 1 млн. 600 тис. грн. – кошти обласного бюджету.

По чотирьох міських установах встановлено прилади обліку та регулювання теплової енергії відповідно до обласної програми енергоефективності.

В Здолбунівському історико-краєзнавчому музеї замінено дах та усі вікна, також встановлено грати на двері всередині приміщення, замінено електропроводку, закуплено прилади електроопалення. Музей вже діє та приймає відвідувачів.

Також на потреби клубу в с.Новосілки за сприяння народного депутата Олександра Дехтярчука з Державного бюджету було спрямовано 600 тис.грн. Це дало можливість виконати покрівельні роботи, встановити нові вікна та здійснити інші роботи всередині приміщення.

За кошти районного бюджету проведено поточний ремонт частини приміщення ДНЗ “Усмішка”. Роботи виконано повністю і в 2017 році там з’явиться ще одна додаткова група.

ДНЗ у с.Новомильськ будується “з нуля”. На даний об’єкт у 2016 році було використано більше 3 млн.грн., з яких 2,4 млн. грн. – Державна субвенція, яка надійшла завдяки сприянню Олександра Дехтярчука. Інша частина коштів була виділена з сільського бюджету.

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031