Меню
Герої не вмирають
Банери

3-4 березня 2017 року  у м. Дніпрі відбувся Національний фінал змагань з усного рахунку Прангліміне-2017 міжнародного проекту «Міксіке в Україні».

Під час урочистого відкриття Національного фіналу учасників змагань привітав заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей. В цей день учасники мали змогу поспілкуватись з тренером національної збірної з усного рахунку Прангліміне Віктором Шпаченком та відвідати цікаві майстер-класи: Казкова Петриківка, Математика без обчислень, Робот власними руками та ін.

Для педагогів-учасників, обласних координаторів був проведений круглий стіл, під час якого учасники поспілкувались з П.Хобзеєм, О.Полторацьким, М.Носковою, М.Пільв та обговорили актуальні питання освіти та розвитку проекту зокрема.

Національному фіналу передували три дистанційні етапи, 7 очних обласних фіналів та віртуальний фінал Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку Прангліміне.

За час проведення змагань учасниками стали близько 30000 осіб з різних куточків України, 331 з яких змагалися за перемогу в 7 обласних і віртуальному фіналі та 80 –  у Національному фіналі.

Цьогоріч у змаганнях з усного рахунку Прангліміне-2017 прийняли участь 350 учасників з навчальних закладів Здолбунівщини (Здолбунівська гімназія, Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, № 4, Мізоцький НВК, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., Здолбунівська ЗОШ І ст. № 7) – 250 з них отримали сертифікати.

Найбільша кількість учасників із Здолбунівської гімназії. На онлайновому етапі змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2017 команда Здобунівської гімназії посіла 26 місце серед команд загальноосвітніх навчальних закладів України.  У віртуальному відбірковому фіналі їх команда нагороджена дипломом VІ ступеня у номінації «Краща школа областей-учасниць віртуального відбіркового фіналу». Учениця 11 класу Сергійчук Вікторія цього закладу посіла ІV особисте місце у віковій категорії «Дівчата (7-11 класи)», заступник директора Олександр Галик нагороджений дипломом ІІ ступеня у віковій категорії “Сеньйори” та посів VІ місце в Національному фіналі змагань з усного рахунку “Прангліміне-2017”.

Можливості освітнього-онлайн середовища Міксіке створюють широке поле для творчості педагогів, завдяки йому навчання перетворюється на захоплюючий процес, основною метою якого є розвиток школярів, а мотивацією – перемога.

Запрошуємо педагогів, батьків, учнів району до співпраці у рамках проекту «Міксіке».

Для участі у проекті достатньо зареєструватися на сайті: http://miksike.net.ua/ . Усі інструктивні матеріали та контакти координаторів знаходяться на головній сторінці.