Меню
Герої не вмирають
Банери

15-19 травня у м. Ворохта Закарпатської області відбувся чемпіонат України з боксу ФСТ «Колос». Вихованці Здолбунівської ДЮСШ Андрій Вознюк (учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4) та Артем Кузьмінчук (учень Здолбунівської  гімназії) взяли участь у цьому змаганні в складі збірної команди Рівненської області. У результаті Рівненщина на цьому чемпіонаті здобула III загальнокомандне місце.

Андрій Вознюк у ваговій категорії  44,5 кг в стартовому поєдинку з  боксером із Закарпаття виграв бій в другому раунді технічним нокаутом, а в півфіналі поступився боксеру з Чернігова. Вдалий виступ на старті забезпечив Андрію бронзову нагороду.

Артем Кузьмінчук у ваговій категорії 40 кг у чвертьфіналі переміг своїх суперників з Івано-Франківська, у півфіналі – з Чернівців, а в фіналі поступився, за рішенням суддів, боксеру  з Одеси, і заслужено здобув срібну нагороду та звання віце-чемпіона України з боксу.

Вітаємо наших хлопців і бажаємо подальших успіхів у спортивній кар’єрі.