Меню
Герої не вмирають
Банери

13 жовтня відбулася зустріч керівництва Здолбунівського районного центру зайнятості та відділу освіти Здолбунівської районної адміністрації з питань удосконалення профорієнтаційної роботи з учнями загальноосвітніх шкіл району.

Метою зустрічі було запровадження нових форм роботи з учнівською молоддю із використанням можливостей Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Бабич надав присутнім інформацію про Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ, його структуру, ознайомив із широким спектром надання освітніх послуг та умовами якісного проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації на сучасній матеріально-технічній базі навчального закладу. Також, на основі Плану спільних заходів з проведення профорієнтаційної роботи з молоддю в Рівненській області у 2016-2017 навчальному році, Сергій Михайлович акцентував увагу на можливість та актуальність впровадження нових форм профорієнтаційної роботи з учнями із використанням можливостей Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, а саме: днів відкритих дверей навчального закладу, професіографічних екскурсій, майстер-класів тощо.

Начальник відділу освіти  Здолбунівської районної державної адміністрації Лілія Карпенко підтримала пропозиції щодо нових впроваджень у роботі з учнівською молоддю: на її думку вони є сучасними та актуальними, що збільшить поінформованість учнів щодо правильного вибору майбутньої професії.

Начальник відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Надія Білоус та завідувач районного методичного кабінету Здолбунівської районної ради Наталія Глущук за результатами зустрічі вирішили доповнити існуючий план спільних профорієнтаційних заходів на 2016-2017 навчальний рік новими формами роботи із залученням Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, а з учнями меншої та середньої ланки провести конкурс малюнків «Моя майбутня професія». Також, фахівця центру зайнятості запросили взяти участь у семінарі для практичних психологів.

Для інформування та використання у роботі фахівцям відділу освіти були підготовлені папки з інформацією про Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ, інформаційні буклети про професії та навчальний заклад.