Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівському районному центрі зайнятості 19 жовтня відбувся семінар для учасників антитерористичної операції.

Інформаційно-консультаційна робота для цієї категорії громадян проводиться постійно. Метою таких заходів є всебічне інформування не тільки про послуги служби зайнятості, а й про послуги соціальних служб району.

На запрошення центру зайнятості у заході взяли участь начальник відділу пільг управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Ковтонюк Вікторія Миколаївна та заступник військового комісара, начальник відділу комплектування Назарук Юрій Петрович.

Вікторія Миколаївна розповіла про комплекс надання послуг, види допомог та пільг учасникам АТО та членам сімей учасників АТО: право на отримання житлово-комунальних субсидій та пільг, на земельну ділянку та позачергове забезпечення житлом, на разову допомогу від районної державної адміністрації та щорічну допомогу до 5-го травня, на щорічне санітарно – курортне лікування та разову психологічну реабілітацію, на оздоровлення неповнолітніх дітей, на додаткову оплачувану відпустку на 14 календарних днів для працюючих учасників АТО та  отримання транспортних засобів для учасників АТО з інвалідністю. Фахівець управління соціального захисту населення надала відповіді на численні запитання учасників заходу.

Юрій Петрович проінформував присутніх про умови та переваги проходження військової служби за контактом, про вакантні посади військових частин Збройних Сил України та військових комісаріатів.

Про послуги служби зайнятості, наявні актуальні вакансії, можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації на курсах служби зайнятості присутніх знайомила начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус. Учасникам були роздані інформаційно-довідкові матеріали та буклети про послуги служби зайнятості.