Меню
Герої не вмирають
Банери

Семінар для батьків відбувся у приміщенні Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Учасників заходу, якими були безробітні громадяни, що мають дітей шкільного віку, інформували про сучасні підходи професійного самовизначення, тенденції та перспективи ринку праці.

– Вибір майбутньої професії часто викликає суперечки між батьками та дітьми. Всі батьки хочуть, щоб діти росли  життєздатними, влаштувалися в житті найкраще за всіх. При цьому, одні активно втручаються у справи молоді, радять, наполягають, вимагають, «улаштовують» на роботу або в навчальний заклад, інші радять, а право остаточного вибору надають дітям, треті дотримуються формули «роби як знаєш», «дивися, тобі видніше», але засмучуються, якщо вибір професій дітьми з їхнього погляду не зовсім вдалий, – розпочала захід фахівець філії Тетяна Козарик. – Головне для батьків – віддавати собі звіт в тому, що вони лише допомагають дитині визначитися, а зовсім не визначаються замість нього.  Тетяна Миколаївна  звернула увагу батьків на їх роль у кожному етапі розвитку дитини, пізнанні світу професій, самовизначенні. Для допомоги у роботі з дітьми батькам презентували профорієнтаційну    он-лайн-платформу «Моя професія: консультаційна мережа».

У результаті отриманої інформації батьки сформували усвідомлене розуміння щодо важливості підтримки дитини на етапі вибору професії з урахуванням її здібностей, схильностей та професійних інтересів.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031