Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості проводиться Тиждень студента. У цей період заплановано низку профорієнтаційних заходів для учнів професійно-технічного навчального закладу та загальноосвітніх шкіл міста з метою підвищення обізнаності щодо техніки пошуку роботи, запобіганню нелегальній зайнятості, можливостей перепідготовки та підвищення кваліфікації, ознайомлення з пропозиціями підприємств та професійно-технічного навчального закладу, з основними аспектами вибору майбутньої професії, а на завершення відбудеться молодіжний конкурсно-пізнавальний захід для учнів училища.

Розпочався тиждень студента тренінгом з техніки пошуку роботи та екскурсією по центру зайнятості для учнів Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Під час екскурсії учнів ознайомили зі станом регіонального ринку праці, актуальними вакансіями та вимогами роботодавців до працівників у секторі самостійного пошуку роботи, а з основними послугами державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання, інформаційним наповненням та електронними сервісами державної служби зайнятості ознайомилися в інформаційному секторі.

Продовжили роботу тренінгом з техніки пошуку роботи, під час якого учням надали знання про основні джерела інформації про вакансії, вміння написання резюме та підготовки до співбесіди з роботодавцем, та звернули увагу на переваги легальної зайнятості.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930