Меню
Герої не вмирають
Банери

Управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі інформує, що відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та інших законодавчих актів, що регулюють питання пенсійного забезпечення громадян, згідно графіку, в районі розпочато виплату пенсій за липень 2016 року.

Порядок звернення за призначенням пенсії за віком

Днем звернення за призначенням пенсії вважають день, коли територіальне управління Пенсійного фонду України прийняло відповідну заяву.

Відповідно до норм чинного законодавства пенсія за віком призначається з дня, що настає за днем досягнення пенсійного віку, якщо звернення за пенсією відбулося за місяць до досягнення пенсійного віку або протягом трьох місяців з дня досягнення цього віку. Якщо громадянин звернувся пізніше трьох місяців від досягнення пенсійного віку, пенсія призначається з дня подання заяви.

За наявності всіх належних для призначення пенсії документів територіальне управління Пенсійного Фонду не пізніше 10 днів розглядає подані документи й ухвалює рішення щодо призначення (відмови в призначенні) пенсії.

У разі, якщо до заяви про призначення пенсії додані не всі необхідні документи, орган, що призначає пенсію, повідомляє заявника про те, які документи необхідно подати додатково. Час для їх надання – до 3 місяців.

Управлінням Пенсійного Фонду України в Здолобунівському районі проводиться робота з «майбутніми пенсіонерами». Скористатись зазначеною послугою можна завчасно до досягнення пенсійного віку. В рамках цієї роботи працівниками Фонду буде визначено вік виходу на пенсію, проведено перевірку змісту та належного оформлення документів про стаж та заробітну плату, у разі необхідності надано допомогу у витребувані документів, яких недостатньо для призначення пенсії.

За довідками звертайтесь за тел. 2-55-46

За інформацією УПФУ в Здолбунівуському районі

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930