Меню
Герої не вмирають
Банери

05 серпня 2019 року у приміщенні Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва розпочав свою роботу єдиний в області спеціалізований табір «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для дітей вразливих категорій сімей.

У святково прикрашеній залі дитячої бібліотеки було весело і гамірно.

Після того, як діти створили іменний зорепад, до них завітала фіксик Сімка. Як і належить Сімці, вона нагадала дітям у ігровій формі правила поведінки, правила гігієни та користування водою, вбиральнею. Розмальовані у казкових героїв, усі дружно танцювали, повторювали рухи, грали у різноманітні ігри та естафети. Учасники табору залишили відбитки рук на майбутній стінівці.

Атмосфера свята продовжилась і під час заняття музичної студії. Юні «романтики» закріпили знайомство у музичній грі «паровозик», танцювали, співали.

Також цього дня у Здолбунівському краєзнавчому музеї. Олег Тищенко провів захоплюючу екскурсію залами та  підземеллями будівлі, щоб знати історію теперішню і пам’ятати про минуле, аби не повторювати гірких уроків. Діти слухали історії про те, як експонати потрапили у музей та деякі навіть потримали  у руках.

З дітьми працювали: директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, провідні фахівці Центру _ Оксана Орещенко, Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук, Наталія Іванова; волонтери – аніматор Ганна Юрчук, музичний керівник – Наталія Лукашук.

 

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728