Меню
Герої не вмирають
Банери

Можливість отримати якісну професійну освіту сьогодні дозволяє бути завжди в тренді на ринку праці.

А якщо постає питання отримати професію, на яку не навчають у закладах освіти, але яка має потребу та попит у вузькоспеціалізованих господарствах – це 100% шанс знайти гідну роботу з достойною заробітною платою.

Рівненським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається навчання кваліфікованих робітників за професією «рибовод». Робочим навчальним планом передбачено вивчення таких предметів: «Основи анатомії та фізіології риб», «Технологія рибництва», «Основи гідрології», «Основи гідротехніки», «Механізація рибництва» та інші. Враховуючи потребу та вимогу роботодавців, у робочі навчальні програми також внесено вивчення знань про хвороб риб та їх профілактику, технологію вирощування різних видів риб в рибному господарстві та контроль над станом водних біосистем тощо. Навчальна програма максимально орієнтована на практичні виконання завдань та передбачає гнучку модель застосування, а практичні заняття проходять як на навчальних базах, так і безпосередньо у господарствах, де відбувається виробничий процес.

Витрати, пов’язані з організацією професійного навчання безробітних, проживання та проїзду до міста, де проводиться навчання, фінансуються службою зайнятості.

За детальною інформацією щодо можливості направлення на навчання звертатися у Здолбунівський районний центр зайнятості.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери