Меню
Герої не вмирають
Банери

Про заходи щодо запобігання
виникненню захворювання на сказ
у Здолбунівському району

На підставі статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 14 листопада 2017 року № 660 «Про заходи щодо запобігання виникненню захворювання на сказ у Рівненській області» та з метою посилення заходів щодо профілактики сказу тварин і  запобігання нанесенню травм хворими на сказ тваринами:

  1. Здолбунівській районній державній лікарні ветеринарної медицини:

1) забезпечити проведення профілактичних щеплень проти сказу всіх службових та домашніх собак;

2) забезпечувати клінічний огляд та карантинування протягом 15 днів всіх тварин, які травмували людей або тварин;

3) забезпечити проведення лабораторних досліджень патологічних матеріалів від усіх впольованих диких, бродячих м’ясоїдних та підозрілих на захворювання домашніх тварин, доставлених в державні установи ветеринарної медицини.

2.Здолбунівській центральній районній лікарні, комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» забезпечувати своєчасне і в повному обсязі надання антирабічної допомоги населенню та створити запас антирабічних препаратів.

3. Лісовим господарствам району через користувачів мисливських угідь Здолбунівського району забезпечувати:

1) підтримання на території мисливських угідь чисельності червоної лисиці не більше ніж одна голова на 1000 гектарів та проведення боротьби з бродячими собаками і котами;

2) доставку в державні установи ветеринарної медицини біологічного матеріалу від впольованих диких м’ясоїдних тварин для виключення захворювання на сказ.

4. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації забезпечувати проведення заходів із дератизації посівів зернових.

5. Здолбунівському відділенню поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області:

1) надавати допомогу спеціалістам Здолбунівської районної державної лікарні ветеринарної медицини у проведенні заходів щодо профілактики та боротьби  зі сказом тварин;

2) здійснювати контроль за виконанням фізичними та юридичними особами правил утримання домашніх тварин, зокрема собак.

  1. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад:

1) забезпечувати виконання рішень державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації;

2) передбачати кошти в місцевих бюджетах для проведення профілактичних протиепізоотичних, протиепідемічних та оздоровчих заходів;

3) активізувати роботу щодо боротьби з безпритульними собаками та котами;

4) здійснювати контроль за розробленням та затвердженням правил утримання домашніх тварин у населених пунктах відповідно до статті 9 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»;

5) здійснювати постійний контроль за виконанням правил утримання домашніх тварин у населених пунктах, зокрема щодо прив’язного утримання собак, та облаштування майданчиків для їх вигулу.

7.Здолбунівській районній державній лікарні ветеринарної медицини, Здолбунівській центральній районній лікарні, комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», виконавчим комітетам місцевих рад проводити широку роз’яснювальну роботу серед населення з питань профілактики сказу тварин.

8.Виконавцям забезпечувати виконання розпорядження, про що інформувати Здолбунівську районну державну лікарню ветеринарної медицини щороку до 15 січня.

9.Здолбунівській районній державній лікарні ветеринарної медицини узагальнену інформацію про виконання розпорядження подавати до Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області та райдержадміністрації щороку до 01 лютого.

10.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на
першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

 

В.о. голови  адміністрації                                                               Леонід Власюк

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031