Меню
Герої не вмирають
Банери

Про ліміти споживання  теплової,
електричної енергії, природного газу, води
та інших видів паливно-енергетичних
ресурсів бюджетними  установами і
закладами району на  2016 рік

На виконання  статей 51, 77 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік»,  розпорядження голови облдержадміністрації від 01 липня 2016 року  № 376 «Про ліміти  споживання теплової і електричної енергії, природного газу,  води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами  області  на  2016 рік», з метою оптимізації енергоспоживання у бюджетній сфері району, а також економії коштів:

  1. Затвердити ліміти споживання  теплової та електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами району на 2016 рік згідно з додатками 1-5.
  2. Керівникам бюджетних установ і закладів, виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад, які фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів :
  • рішеннями та наказами встановити помісячні ліміти споживання енергоспоживання  у вартісних і натуральних показниках  у розрізі бюджетних установ і закладів в межах лімітів, затверджених цим розпорядженням та до 15 серпня 2016 року подати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації копії зазначених рішень та наказів;
  • забезпечити систематичний контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв визначених лімітів та стовідсотковим їх фінансуванням;

3) притягати до відповідальності керівників підпорядкованих підприємств, установ і закладів за ухилення від повних і своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії, недотримання встановлених лімітів споживання, про що  інформувати відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації на електронну адресу: zdolgkg@ukr.net  щомісяця до 10 числа наступного періоду за формою згідно з додатком 6.

  1. Керівникам товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнегаз збут», Здолбунівської дільниці публічного акціонерного товариства «Рівнеобленерго», комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія», комунального підприємства «Здолбунівводоканал» забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів і щомісяця до 10 числа  наступного періоду інформувати райдержадміністрацію за формою згідно з додатком 6 у розрізі окремих споживачів.
  2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щомісяця надавати інформацію про  обсяги   фінансування  бюджетних установ, закладів, що фінансуються з місцевих бюджетів, на поточний рік та стану їх розрахунків   за   спожиті   енергоносії   (у   розрізі   головних   розпорядників бюджетних    коштів) відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації до 10 числа місяця,  наступного за звітним.
  3. Персональну відповідальність за дотриманням встановлених лімітів покласти на керівників бюджетних установ та закладів – споживачів енергоносіїв.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                  Сергій Кондрачук

Ліміти теплової енергії

Ліміти природного газу

Ліміти електроенергії

Ліміти води

Ліміти інше

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери