Меню
Герої не вмирають
Банери

Про розроблення детального плану території
земельної ділянки розташованої за межами
населених пунктів на території Мізоцької
селищної  ради Здолбунівського району

Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши звернення  Ужеліна Миколи Дмитровича від 31 травня 2017 року щодо розробки детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Мізоцької селищної ради Здолбунівського району площею 0,8303 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (далі – детальний план території):

  1. Розробити детальний план території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Мізоцької селищної ради Здолбунівського району площею 0,8303 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
  2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок коштів Ужеліна Миколи Дмитровича або інших джерел не заборонених законом.
  3. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації спільно з Ужеліном Миколою Дмитровичем забезпечити:

– укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

– оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;

– організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України;

– подання проекту детального плану території на затвердження в установленому законодавством України порядку.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Власюка Л.П.

 

Голова адміністрації                                                                      Сергій Кондрачук

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031