Меню
Герої не вмирають
Банери

Про  районну  програму  запобігання
виникненню лісових і торф’яних пожеж
та забезпечення їх ефективного гасіння на
2017 – 2021 роки

На підставі Кодексу цивільного захисту України, Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03 лютого 2017 року №50 та з метою запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж на території району, належної організації їх гасіння, запровадження дієвого контролю за станом реалізації заходів з вирішення зазначених питань:

  1. Схвалити районну програму запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на 2017 – 2021 роки (далі – Програма), згідно з додатком.
  1. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства Здолбунівської районної державної адміністрації, 18 Державній пожежно-рятувальній частині Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.
  1. Координацію дій з ліквідації лісових і торф’яних пожеж здійснюють 18 Державна пожежно-рятувальна частина Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства Здолбунівської районної державної адміністрації.
  1. Виконавцям про стан реалізації заходів Програми інформувати відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства Здолбунівської  районної державної адміністрації щороку до 01 травня  та 01 жовтня.
  2. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства Здолбунівської районної державної адміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Програми подавати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації щороку до 10 травня та 10 жовтня.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

 

 

Голова адміністрації                                                       Сергій Кондрачук

додаток до розпорядження. Програма

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери