Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження технічної документації
із землеустрою щодо встановлення меж
земельних ділянок в натурі (на місцевості)
Климчуку Михайлу Григоровичу
для ведення особистого селянського господарства
на території Півченської та Будеразької сільських рад

Розглянувши заяву громадянина Климчука Михайла Григоровича , технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Климчуку Михайлу Григоровичу для ведення особистого селянського господарства на території Півченської та Будеразької сільських рад, розроблену державним підприємством «Центр державного земельного кадастру» Рівненської регіональної філії Здобунівським районним виробничим відділом, погоджену в установленому порядку, та керуючись статтями 6, 41 пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтею 118 Земельного кодексу України:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Климчуку Михайлу Григоровичу для ведення особистого селянського господарства на території Півченської та Будеразької сільських рад.

2. Виділити в натурі (на місцевості) земельну частку (пай) громадянину Климчуку Михайлу Григоровичу та передати у власність земельні ділянки площею 2,4820 гектара, в тому числі: рілля – 2,2749 гектара (масив 6, ділянка 10) кадастровий номер 5622685100:08:001:0163, сіножаті – 0,2071 гектара (масив 25, ділянка 93) кадастровий номер 5622680800:01:007:0034 для ведення особистого селянського господарства на території Півченської та Будеразької сільських рад.

3. Громадянину Климчуку Михайлу Григоровичу використовувати земельні ділянки за цільовим призначенням.

4. Контроль за використанням земельних ділянок та збереженням межових знаків, встановлених в натурі, покласти на землевласника та виконком Півченської та Будеразької сільських рад.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                      С.Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери