Меню
Герої не вмирають
Банери

Про видачу сертифіката (дубліката)
на право на земельну частку (пай)
Осік Наталії Володимирівні

Розглянувши заяву громадянки Осік Наталії Володимирівни про видачу сертифіката (дубліката) на право на земельну частку (пай), виданого на ім’я Рибак Марії Федорівни, оголошення в районній газеті «Нове життя» від 08 квітня 2016 року про втрату сертифіката на право на земельну частку (пай) виданого на ім’я Рибак Марії Федорівни, керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Оформити сертифікат на право на земельну частку (пай) у розмірах встановлених по землях Мізоцької селищної ради та зареєструвати в Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку (пай) на ім’я Рибак Марії Федорівни.

2. Видати Осік Наталії Володимирівні сертифікат (дублікат) на право на земельну частку (пай) по Мізоцькій селищній раді, як єдиному спадкоємцю після смерті Рибак Марії Федорівни , відповідно до Витягу про реєстрацію в Спадковому реєстрі від 25 травня 2016 року № 43960091.

3. Втрачений сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РВ №0174841, виданий на ім’я Рибак Марії Федорівни Здолбунівською районною державною адміністрацією і зареєстрований у Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку (пай) за №12417 визнати недійсним.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова  адміністрації                                                              Сергій Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери