Меню
Герої не вмирають
Банери

Про Програму підтримки
та розвитку місцевих ініціатив
територіальних громад
Здолбунівського району на 2018-2019 роки

Керуючись статтею 119 Конституції України, статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та відповідно до Бюджетного кодексу України, з метою створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад, розроблення та впровадження громадських ініціатив у районі, вироблення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення територіальних громад сіл, селища, міста:

  1. Схвалити Програму підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району на 2018-2019 роки (далі – Програма), згідно з додатком.
  2. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити фінансування витрат на реалізацію Програми в межах асигнувань, передбачених на ці цілі.
  4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 12 січня 2016 року №13 «Про Програму підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району на 2016-2017 роки».
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

 

Голова адміністрації                                                   Сергій Кондрачук

Додаток

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери