Меню
Герої не вмирають
Банери

Про підсумки роботи галузей
господарського комплексу
Здолбунівського району
за  дев’ять місяців 2016 року

Завдяки системній організаційній роботі органів виконавчої влади району за дев’ять місяців 2016 року забезпечено стабільну роботу та динаміку розвитку господарського комплексу і соціальної сфери.

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами району збільшився на 30,4 відсотка.

За основними видами промислової продукції нарощено виробництво цементу, цегли, тари дерев’яної.

Виробництво валової сільськогосподарської продукції склало 84 млн. грн., що на рівні відповідного періоду минулого року.

Для розвитку агропромислового комплексу району було залучено 16 млн.грн. інвестиційних коштів.

Сільськогосподарськими підприємствами району нарощено поголів’я свиней та птиці, зросло виробництво яєць.

Сільськогосподарські формування району проводять виплату орендної плати за користування земельними паями в 2016 році.

Будівельними підприємствами  виконано будівельних робіт на суму 29,1 млн.грн., що в 2,1 раза більще ніж у відповідному періоді минулого року.

Проведено роботи з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 року.

Стабільно функціонує транспортний комплекс району.

Планові завдання за доходами до зведеного бюджету забезпечено на 108,9 відсотка, до місцевого бюджету  – на 112,3 відсотка, до державного бюджету – на 102,5 відсотка, до спеціального фонду місцевого бюджету – на 123,8 відсотка.

Планові надходження по єдиному соціальному внеску виконано на 105,7 відсотка.

Середньомісячна заробітна плата склала 3778 грн. і зросла порівняно з відповідним показником 2015 року на 16,1 відсотка.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати у бюджетній сфері району.

Забезпечується зростання внеску малого підприємництва у вирішення актуальних проблем району.

За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 1821 особу, що на 19,6 відсотка більше ніж за дев’ять місяців 2015 року.

Разом з тим,  допущено спад виробництва плівки поліетиленової на 17,7 відсотка, мішків та пакетів з полімерів етилену  – на 21,5 відсотка.

Зменшено виробництво м’яса на 11,2 відсотка, молока – на 7,2 відсотка, поголів’я ВРХ – на 14,1 відсотка, корів – на 24,1 відсотка.

Залишається значною заборгованість населення з оплати за надані житлово-комунальні послуги.

Введено в експлуатацію 4,869 тис. кв. метрів загальної площі житла, що складає 67% від показника відповідного періоду минулого року.

Податкова заборгованість до Зведеного бюджету району становить 10,3 млн.грн.

На 1,8 відсотка зросла заборгованість по єдиному соціальному внеску і склала 994,2 тис.грн.

Заборгованість із виплати заробітної плати склала 196,0 тис.грн.

Враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за дев’ять місяців  2016 року:

 1. Рекомендувати керівникам промислових підприємств, установ та організацій району:

1) проаналізувати підсумки роботи очолюваних ними підприємств за дев’ять місяців 2016 року;

2) вжити вичерпних заходів щодо стабілізації ситуації та недопущення подальшого скорочення обсягів промислового виробництва підприємствами, на яких допущено зниження обсягів випуску продукції.

 1. Відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації:

1) вжити належних заходів щодо завершення комплексу осінньо – польових робіт;

2) забезпечити своєчасне і в повному обсязі проведення розрахунків землекористувачів за оренду земельних та майнових паїв за 2016 рік;

3) сприяти створенню реальних передумов стабілізації чисельності поголів’я великої рогатої худоби, збільшення обсягу виробництва тваринницької продукції;

4) сприяти залученню інвестицій у розвиток та модернізацію агропромислового комплексу району.

 1. Здолбунівському відділенню Рівненської об’єднаної державної податковій інспекції ГУ ДФС у Рівненській області:

1) забезпечити контроль за наповненням дохідної частини місцевих бюджетів та належне виконання планових завдань;

2) вжити дієвих заходів щодо ліквідації заборгованості зі сплати податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

 1. Відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації:

1) для   забезпечення   контролю за ситуацією у промисловому комплексі  району  здійснювати  щомісячний моніторинг  роботи  промислових підприємств, розташованих на території Здолбунівського району, в межах повноважень сприяти вирішенню їх проблемних питань;

2) проводити відповідну роботу,  а також активізувати   роз’яснювальну  роботу щодо  залучення  вітчизняних та іноземних  інвестицій  в економічний розвиток  галузей господарського комплексу району.

 1. Відділу з питань надзвичайних ситуацій. цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації здійснювати постійний контроль за виконанням заходів щодо забезпечення повних розрахунків споживачів за отримані ними житлово-комунальні послуги  та енергоносії.
 1. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації спільно з департаментом з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації забезпечити своєчасне та повне освоєння коштів цільових видатків державного та місцевого бюджетів, спрямованих на будівництво та реконструкцію об’єктів соціальної сфери та інфраструктури району.
 1. Районному центру зайнятості населення забезпечити в межах компетенції виконання завдань районної Програми зайнятості населення до кінця 2016 року.
 1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з управлінням Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі та Здолбунівським відділенням Рівненської об’єднаної державної податковій інспекції ГУ ДФС у Рівненській області активізувати роботу, спрямовану на легалізацію виплати заробітної плати та недопущення випадків її виплати нижче законодавчо встановленого мінімального розміру.
 1. Районній тимчасовій комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат активізувати роботу щодо зупинення росту заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах, сприяти її погашенню до кінця 2016 року.
 1. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад забезпечити виконання завдань щодо наповнення місцевих бюджетів власними доходами, економне і раціональне використання бюджетних коштів, посилити контроль за недопущенням росту кредиторської та дебіторської заборгованостей місцевих бюджетів.
 1. Виконавцям забезпечити виконання розпорядження у повному обсязі та проінформувати райдержадміністрацію до 20 січня 2017 року.
 1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 липня 2016 року №354 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу Здолбунівського району за перше півріччя 2016 року».
 1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника та заступника голови-керівника апарату райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                  Сергій Кондрачук

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери