Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін до складу організаційного
комітету з проведення першого туру
щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець »,
затвердженого розпорядженням голови
райдержадміністрації від 17.02.2017 №99

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня   2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», наказу Національного агентства України з питань державної служби   від  15 лютого 2012 року № 29 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та у зв’язку з участю у конкурсі «Кращий державний службовець» члена організаційного комітету  :

  1. Виключити з членів організаційного комітету з проведення першого туру конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 17 лютого 2017 року №99 Дацюка Володимира Федоровича – начальника відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації.
  2. Включити до членів організаційного комітету з проведення першого туру конкурсу «Кращий державний службовець» Борейчук Нелю Володимирівну – головного спеціаліста відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Леоніда Власюка.

Голова адміністрації                                                          Сергій Кондрачук