Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін та доповнень до
Програми економічного та
соціального розвитку Здолбунівського
району на 2017 рік

Керуючись статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.Внести зміни та доповнення до розділу «Основні показники у галузі будівництва та капітального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік» Програми економічного та   соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 30 січня 2017 року № 49 «Про Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік» та затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від 22 лютого 2017 року № 264 «Про програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік»:

1)у підрозділі «Освіта»:
– пункти 6 та 35 викласти у новій редакції:

«6. Капітальний ремонт частини будівлі (заміна внутрішніх інженерних мереж, дверей, оздоблення приміщень та влаштування частини благоустрою) ДНЗ (дитячий садочок) “Малятко” в с.Івачків на вул.Нова, 22 Здолбунівського району Рівненської області.
Джерело фінансування: державний, обласний та місцеві бюджети.
Відповідальний: Мартинюк В.В. – Миротинський сільський голова».

«35. Виготовлення робочого проекту «Реконструкція незавершеного будівництва Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області, м.Здолбунів, вул. У.Кармелюка, 5» включаючи обстеження приміщення існуючої школи та добудови.
Джерело фінансування: кошти на утримання установ освіти, державний, обласний та місцеві бюджети.
Відповідальний: Антонюк І.В. – начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної  адміністрації».

2) у підрозділі «Правоохоронні органи та орган державної казначейської служби»:
– назву викласти у новій редакції:
«ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ, ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ, ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ, ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ  ТА СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»
– доповнити підрозділ новим пунктом 6:

«6. Зміцнення матеріально-технічної бази Здолбунівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.
Джерело фінансування: районний бюджет.
Відповідальний: Довгополюк В.В. – начальник Здолбунівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області».

2.Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації подати зміни та доповнення до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                   Сергій Кондрачук

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031