Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін до
районного бюджету на 2016 рік 

З метою забезпечення використання іншої субвенції з районного бюджету обласному бюджету на реконструкцію даху будівлі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради  Рівненської області, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, керуючись пунктом 15 рішення Здолбунівської районної ради від 25 грудня 2015 року № 33 “Про районний бюджет на 2016 рік з послідуючим затвердженням на сесії Здолбунівської районної ради:

  1. Зменшити видатки загального фонду районного бюджету за КТКВК 250362 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження” Новосілківському сільському бюджету на поточний ремонт вуличного освітлення в с.Новосілки Здолбунівського району на 14072 гривні.
  1. Збільшити видатки загального фонду районного бюджету за КТКВК 250362 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження” Новосілківському сільському бюджету на поточний ремонт вуличного освітлення в с.Новосілки (ТП – 312) Здолбунівського району на 14072 гривні.
  1. Зменшити видатки спеціального фонду районного бюджету, в тому числі бюджет розвитку за КТКВК 250380 “Інші субвенції” обласному бюджету на реконструкцію даху будівлі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівського району Рівненської області на 300000 гривень.
  1. Збільшити видатки спеціального фонду районного бюджету, в тому числі бюджет розвитку за КТКВК 250380 “Інші субвенції” обласному бюджету на реконструкцію даху будівлі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області на 300000 гривень.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Л.Власюка.

 

Голова адміністрації                                                         Сергій Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери