Меню
Герої не вмирають
Банери

Про районну робочу групу з питань
легалізації виплати заробітної плати
та зайнятості населення

Відповідно до статей 6, 39, 41  Закону України “Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07 жовтня 2016 року № 609 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 серпня 2009 року № 309»:

  1. Затвердити склад районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, що додається.
  2. Затвердити Положення про районну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення , що додається.
  3. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови райдержадміністрації: від 28 вересня 2009 року № 483,  від 02 лютого 2016 року № 58,  від 13 жовтня 2016 року № 481.
  4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

1) забезпечити проведення щомісячних засідань районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення;

2) інформацію про результати діяльності районної робочої групи подавати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та райдержадміністрації щомісяця до 05 числа.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                              Сергій Кондрачук

Додаток 1. Склад робочої групи

Додаток 2. Положення про робочу групу

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери