Меню
Герої не вмирають
Банери

Про створення комісії щодо перевірки
наявності та передачі документів
(в тому числі справ), що стосуються
питань мобілізаційної роботи, зокрема,
які   містять інформацію з обмеженим
доступом та яким надано гриф
«Для  службового користування. Літер «М»,
а також печаток та штампів апарату
Здолбунівської районної державної адміністрації

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію»:

1. Для проведення перевірки наявності та передачі документів (в тому числі справ), що стосуються питань мобілізаційної роботи, зокрема, які містять інформацію з обмеженим доступом та яким надано гриф «Для службового користування. Літер «М», а також печаток та штампів апарату Здолбунівської районної державної адміністрації, які зберігалися у головного спеціаліста відділу правової роботи та управління персоналом апарату Здолбунівської районної державної адміністрації Тараса ОЛІЙНИКА, утворити комісію у складі:

ІВАНЮК Олександр Миколайович – заступник голови Здолбунівської районної державної адміністрації, голова комісії

Члени комісії:

ДАЦЮК Володимир Федорович – начальник відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату Здолбунівської районної державної адміністрації.

ЛАЩУК Ірина Анатоліївна – провідний спеціаліст відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату Здолбунівської районної державної адміністрації.

2. Комісії за результатами перевірки наявності документів (в тому числі справ), що стосуються питань мобілізаційної роботи, зокрема, які містять інформацію з обмеженим доступом та яким надано гриф «Для службового користування. Літер «М», а також печаток та штампів апарату Здолбунівської районної державної адміністрації, здійснити передачу документів (в тому числі справ), що стосуються питань мобілізаційної роботи, зокрема, які містять інформацію з обмеженим доступом та яким надано гриф «Для службового користування. Літер «М», а також печаток та штампів апарату Здолбунівської районної державної адміністрації, які зберігалися у головного спеціаліста відділу правової роботи та управління персоналом апарату Здолбунівської районної державної адміністрації Тараса ОЛІЙНИКА, керівнику апарату Здолбунівської районної державної адміністрації Ігореві ЖОВТАНЮКУ, та скласти акт і подати його на затвердження голові Здолбунівської районної державної адміністрації 05 серпня 2020 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                              Леонід ВЛАСЮК

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930