Меню
Герої не вмирають
Банери

Про систему інформування
щодо суспільно-політичної
та соціально-економічної
ситуації у Здолбунівському районі

На виконання законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про доступ до публічної інформації», розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 26 березня 2007 року № 127 «Про систему інформування щодо суспільно – політичної та соціально – економічної ситуації у Рівненській області», з метою забезпечення поглибленого аналізу та перспективного прогнозування розвитку суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, своєчасного і повного визначення динаміки та тенденцій їх розвитку у Здолбунівському районі, забезпечення оперативного інформування керівництва Рівненської облдержадміністрації та Здолбунівської райдержадміністрації про поточну суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в районі:

  1. Керівникам структурних підрозділів Здолбунівської райдерж-адміністрації та її апарату забезпечити:

1.1. Своєчасне подання оновленої, актуальної та достовірної  інформації про основну діяльність структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату з метою оприлюднення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, підготовки на її основі матеріалів для засобів масової інформації.

1.2. Подання інформації про важливі заходи, які були організовані та проведені структурними підрозділами райдержадміністрації та її апарату,  не пізніше 9.15 год. наступного дня після проведення заходу.

1.3. Щочетверга до 10.00 год. подання переліку прогнозованих подій та заходів на наступний тиждень за період з понеділка по неділю включно, відповідно до вимог змісту інформаційного повідомлення про перелік прогнозованих подій та запланованих заходів, згідно з додатком.

2.Інформацію та фотозвіти про проведені заходи просимо подавати у відділ організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації на електронну пошту zdol_orgvid@ukr.net, відповідно до вимог змісту інформаційних матеріалів, згідно з додатком.

3.Відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації забезпечити своєчасне оприлюднення інформації про діяльність структурних підрозділів райдержадміністрації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, в інформаційній розсилці для засобів масової інформації, в соціальних мережах.

4.Першому заступнику, заступнику голови районної державної адміністрації, керівнику апарату районної державної адміністрації забезпечити належний контроль щодо своєчасного подання інформації про діяльність структурних підрозділів райдержадміністрації з метою оприлюднення її на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та при потребі з подальшим поширенням у засобах масової інформації, соціальних мережах.

5.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 20 квітня 2007 року № 173 «Про систему інформування щодо суспільно – політичної та соціально – економічної ситуації у районі».

6.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

В. о. голови адміністрації                                                       Леонід Власюк

Додаток до розпорядження. Вимоги до змісту інформаційних матеріалів

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930