Меню
Герої не вмирають
Банери

Про комісію з питань
евакуації Здолбунівського району

 

На підставі статті 33 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 841 “Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 липня 2016 року № 427 «Про комісію з питань евакуації Рівненської області» та з метою вдосконалення роботи з питань евакуації:

  1. Затвердити:

склад комісії з питань евакуації Здолбунівського району згідно із додатком;

Положення про комісію з питань евакуації Здолбунівського району, що додається.

  1. Виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад, керівникам підприємств, установ та організацій привести положення про власні евакуаційні комісії у відповідність до вищезазначеного Положення.
  2. Визнати таким, що втратили чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 квітня 2010 року № 134 «Про евакуаційну комісію Здолбунівського району» та від 06 березня 2014 року № 99 «Про внесення змін до додатку до розпорядження «Про евакуаційну комісію Здолбунівського району».
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

В.о. голови адміністрації                                                                    Леонід Власюк

Додатки до розпорядження