Меню
Герої не вмирають
Банери

Про передачу однієї штатної одиниці
та затвердження граничної чисельності
працівників апарату та структурних
підрозділів районної державної адміністрації

Відповідно до статей 5, 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення виконання законодавчих актів України з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань:

1.Передати одну штатну одиницю від управління соціального захисту населення районної державної адміністрації управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

2.Затвердити граничну чисельність працівників апарату та структурних підрозділів Здолбунівської районної державної адміністрації, що додається.

3.Начальникам управління соціального захисту населення райдержадміністрації та управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації розробити та подати на затвердження штатні розписи підпорядкованих структур відповідно до затвердженої граничної чисельності.

4.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації в межах фонду оплати праці працівників і видатків на утримання структурних підрозділів райдержадміністрації здійснити, за необхідності, перерозподіл асигнувань між структурними підрозділами райдержадміністрації відповідно до нової структури.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Леоніда Власюка.

 

 

Голова адміністрації                                                              Сергій Кондрачук

Додаток. Гранична чисельність працівників апарату та структурних підрозділів Здолбунівської районної державної адміністрації

 

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930