Меню
Герої не вмирають
Банери

Про доповнення до районної програми
розвитку фізичної культури і спорту
в Здолбунівському районі на період
до 2020 року

Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт», Указу Президента України від 28 вересня 2004 року № 1148/2004 «Про Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 22 липня 2014 року № 313 «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів обласного рівня», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції Рівненської області 21 серпня 2014 року за № 17/1136, зі змінами внесеними розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 07 грудня 2016 року № 752, зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції Рівненської області 21 грудня 2016 року, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 02 серпня 2017 року № 422 «Про програму розвитку фізичної культури і спорту в Рівненській області  на період до 2020 року», з метою створення умов для реалізації в районі державної політики у сфері зміцнення здоров’я населення засобами фізичного виховання, посилення соціального захисту спортсменів, тренерів, інших учасників спортивних заходів, підготовки спортсменів до змагань, підвищення спортивної майстерності,  ефективного розвитку фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя:

  1. Схвалити доповнення до районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Здолбунівському районі на період до 2020 року (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 04 вересня 2017 року № 383 та затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від 20 грудня 2017 року № 422, згідно з додатком.
  1. Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження районній раді в установленому порядку.
  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачати у видатковій частині бюджету кошти на реалізацію заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Гридіна С.В.

 

В.о голови адміністрації                                                          Леонід Власюк

Зміни до Програми

Додаток