Меню
Герої не вмирають
Банери

Про розроблення детального плану території
земельної ділянки розташованої за межами
населених пунктів на території Копитківської
сільської ради Здолбунівського району

Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши звернення керівника приватного акціонерного товариства «ВФ Україна» Литвинчука Володимира Павловича від 13 січня 2020 року, щодо розробки детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0200 га, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, розташованої за межами населених пунктів на території Копитківської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області (далі – детальний план території):

1. Розробити детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0200 га, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, розташованої за межами населених пунктів на території Копитківської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області.

2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок коштів приватного акціонерного товариства «ВФ Україна» або інших джерел не заборонених законом.

3. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації спільно з керівником приватного акціонерного товариства «ВФ Україна» Литвинчуком Володимиром Павловичем забезпечити:

– укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

– оприлюднення цього розпорядження на офіційному вебсайті райдержадміністрації;

– організацію та проведення процедури громадських слухань проєкту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України;

– подання проєкту детального плану території Здолбунівській райдержадміністрації на затвердження в установленому законодавством України порядку.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                                  Леонід ВЛАСЮК

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031