Меню
Герої не вмирають
Банери

Про розроблення детального плану
території земельної ділянки
розташованої за межами населених
пунктів на території Здолбунівської
міської ради Рівненського району

Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши звернення Горбатюка Володимира Володимировича щодо розробки детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Здолбунівської міської ради Рівненського району площею 0,5084 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (далі – детальний план території):

1. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації звернутись до департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації для отримання державних і регіональних інтересів передбачених статтею 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та пунктом 5 Положення про департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови Рівненської облдержадміністрації від 06 грудня 2019 року № 926.

2. Розробити детальний план території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Здолбунівської міської ради Рівненського району площею 0,5084 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з урахуванням державних та регіональних інтересів.

3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок коштів Горбатюка Володимира Володимировича або інших джерел не заборонених законом.

4. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації спільно з Горбатюком Володимиром Володимировичем забезпечити:
– укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, після отримання державних і регіональних інтересів передбачених статтею 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;
– підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;
– оприлюднення цього розпорядження на офіційному вебсайті райдержадміністрації;
– організацію та проведення процедури громадських слухань проєкту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України;
– подання проєкту детального плану території Здолбунівській райдержадміністрації на затвердження в установленому законодавством України порядку.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                            Леонід ВЛАСЮК

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031