Меню
Герої не вмирають
Банери

Про заходи щодо охорони врожаю
від пожеж на 2016 – 2020 роки

На виконання Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 27 травня 2016 року №301 «Про заходи щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на 2016-2020 роки» та з метою координації взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Здолбунівського районного сектору Головного управління ДСНС України в Рівненській області щодо забезпечення належної організації робіт із забезпечення пожежної безпеки під час збирання, переробки та зберігання врожаю зернових, кормів та інших сільськогосподарських культур:

1. Затвердити заходи щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на 2016 – 2020 роки (далі – заходи), що додаються.

2. Відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації забезпечити виконання заходів щодо охорони врожаю від пожеж.

3. Виконавцям інформувати про хід виконання заходів Здолбунівський районний сектор Головного управління ДСНС України в Рівненській області щороку до 20 червня та 15 вересня.
Здолбунівському районному сектору головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Рівненській області узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження подавати Головному управлінню ДСНС України в Рівненські області щороку до 25 червня та 20 вересня.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Леоніда Власюка.

 

Голова адміністрації                                                                  Сергій Кондрачук

Завантажити додаток

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери