Меню
Герої не вмирають
Банери

Про проведення декади благоустрою                                                                          населених пунктів району

Відповідно до статей 6,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою поліпшення стану довкілля, благоустрою, приведення в належний санітарний та естетичний стан території району, у зв’язку з підготовкою до святкування 26 річниці незалежності України:

1. Провести з 10 серпня по 20 серпня 2017 року декаду благоустрою населених пунктів району.

2. Затвердити план заходів з проведення декади благоустрою населених пунктів району, що додається.

3. Селищному, сільським головам забезпечити виконання плану заходів на території місцевих рад, залучивши до участі підприємства, установи, організації та громадськість.

4. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації до 22 серпня 2017 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гридіна С.В. та керуючу справами виконавчого апарату районної ради Біндюк Н.О.

Голова адміністрації                                                               Голова районної ради
                 Сергій Кондрачук                                                                    Олег Дацюк

Додаток до розпорядження

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери