Меню
Герої не вмирають
Банери

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою щодо
встановлення меж земельних ділянок в натурі
(на місцевості) Коломис-Мацюк Петру Олександровичу
для ведення особистого селянського господарства
на території Дерманської Другої сільської ради

Розглянувши заяву громадянина Коломис-Мацюк Петра Олександровича, свідоцтво про право на спадщину за законом від 09 серпня 2008 року №2-1089 та відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 27 грудня 2007 року № 666 «Про виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) та видачу державних актів на право власності на землю громадянам на території Дерманської Другої сільської ради» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

Р1. Дати дозвіл Коломис-Мацюк Петру Олександровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 1,87 гектара, в тому числі: рілля – 1,72 гектара (масив 20, ділянка 41), сіножаті – 0,15 гектара (масив 44, ділянка 8) для ведення особистого селянського господарства на території Дерманської Другої сільської ради. Право власності на земельні ділянки складається із ½ частки відповідно до свідоцтво про право на спадщину за законом від 09 серпня 2008 року №2-1089.

Р2. Коломис-Мацюк Петру Олександровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розробити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства та подати на розгляд і затвердження до районної державної адміністрації.

Р3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                              С.Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери