Меню
Герої не вмирають
Банери

Про план заходів з реалізації
Національної стратегії у сфері
прав людини на період до 2020 року
у Здолбунівському районі

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2015 року № 1393-р «Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 березня 2016 року № 130 « Про план заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року у Рівненській області»:

1. Схвалити план заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року у Здолбунівському районі (далі – план заходів) згідно з додатком.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади:

1) забезпечити виконання плану заходів;

2) інформувати управління соціального захисту населення райдержадміністрації про хід виконання плану заходів щокварталу до 25 числа місяця, що є останнім у звітному періоді.

3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання плану заходів подавати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щокварталу до 01 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Орлова М.В.

Голова  адміністрації                                                      С.Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери